Пользователей: 0
18.226.166.214

Ямбол
Главная » 2011 » Октябрь » 15
"Манчестър сити" оглави класирането в английската Висша лига след убедителна победа с 4:1 над "Астън вила".

За гостите титуляр бе капитанът на българския национален отбор Стилиян Петров.

Двубоят поднесе много интересни моменти за зрителите на "Етихад". Марио Балотели даде преднина на домакините през първото полувреме, а след почивката Адам Джонсън, Венсан Компани и Джеймс Милнър реализираха по едно попадение. Почетният гол за гостите бе дело на Стивън Уорнък в 65-ата минута.

Срещата започна равностойно, като първи до попадение можеше да стигне "Астън вила". В 11-ата минута Гейбриъл Агбонлахор отне топката от Джолиън Лескът и напред ... Читать дальше »
Категория: спорт | Просмотров: 668 | Добавил: snej | Дата: 15.10.2011 | Комментарии (0)

След като изпратихме благополучно лятото и есента се настани трайно с дъждовете и пъстрите си цветове, за децата настана времето на есенните подвизи в училище, в парка, в планината и в... кухнята. Всеки сезон е благотворен на идеи за забавления, но есента блести с особено много качества.

Сега е моментът за събиране на кестени и превръщането им с помощта на пластелин и кибритени клечки в банда весели човечета и животни. Жълъдите са готови да сменят бледите си шапки с нови във всички цветове на дъгата, а пожълтелите листа сякаш сами искат да се включат в игрите - като красив букет за мама, под формата на есенен венец за входната врата, във вида на рокля за любимата кукла или с помощта на малко лепило като част от ри ... Читать дальше »
Категория: поздравления | Просмотров: 751 | Добавил: snej | Дата: 15.10.2011 | Комментарии (0)